VAIKUČIŲ GRUPĖS

pelėdžiukų grupėPlačiau
Plačiau

Kodėl verta rinktis mus?

Maistą gaminame vietoje, todėl mes turime galimybę priimti specialius poreikius turinčius vaikučius: sergančius cukriniu diabetu ar turinčius alergiją tam tikriems maisto produktams.

Mažiausiai du kartus per metus važiuojame į pažintines ekskursijas, kartą per metus lankome druskų kambarį, pas mus nuolat atvažiuoja vaikiški teatrai, parodos, koncertai ir kitokios edukacinės programos.

Taip pat, dalyvaujame programose "Vaisiai vaikams" ir "Pienas mokykloms" - gauname ekologiškus produktus.

Mūsų darželyje NEMOKAMAI vaikučiai lanko šiuos užsiėmimus:

• muzika ir šokis,
  • dailė ir darbeliai,
  • anglų kalba (Gudručiams),
  • pratybėlės pagal amžiaus tarpsnį,
  • kineziterapija su gymnic kamuoliu (Smalsučiams ir Boružiukams),
  • emocinio intelekto ugdymo programa su Kimočiais (Smalsučiams, Boružiukams ir Pumpuriukams),
  • priešmokyklinio rengimo programa (Gudručiams).

Savaitgaliais kviečiame pas mus švęsti vaikų gimtadienius. Mes siūlome jaukią vaikišką aplinką, šventės scenarijų su veikėjais, maitinimą.

Pradėjus lankyti darželį, vaikutį patariame pratinti taip:

1-a diena: ateinate iki 9.30 val., su vaiku paspusryčiaujate, pabūnate kartu per ugdomąjį užsiėmimą (jo metu galima 15-kai ar 20-čiai minučių išeiti iš grupės, paliekant vaikutį vieną su grupe). Po užsiėmimo einate namo.
2-a diena: ateinate prieš pusryčius. Padedate vaikui pavalgyti, ir kuomet vaikas įsijungia į veiklą, atsisveikinę išeinate. Grįžtate vaikučio pasiimti tokiu pat laiku kaip ir pirmąją dieną.
3-ia diena: ateinate prieš pusryčius ir atsisveikinę su vaiku išeinate. Grįžtate tik tuomet, kai vaikas būna papietavęs, einate namo.
4-a diena: ateinate prieš pusryčius ir atsisveikinę išeinate visai dienai. Atėjus 16.00 val. padedate pavalgyti vakarienę ir einate namo.
5-a diena: ateinate prieš pusryčius ir atsisveikinę išeinate visai dienai. Ateinate pasiimti, kai vaikas būna pavalgęs vakarienę, tai yra 17.00 val. ir einate namo.

Skaityti daugiau >>

• Kodėl verta rinktis mus?
  • Užsiėmimai
  • Patarimai pradedantiems lankyti

PEDAGOGĖS

Auklėtoja Vaida

Mano darbo tikslas išugdyti ne tik reikiamus socialinius įgūdžius, bet ir suformuoti asmenybes su tvirtomis vertybėmis bei dideliu noru pažinti pasaulį.

Auklėtoja Jovita

Ugdymo šerdis - vaiko gerovė, tad stengiuosi sukurti draugišką atmosferą, saugią ir kūrybišką grupės aplinką.

Auklėtoja Olga

Sveiki, aš esu auklėtoja Olga. Pati auginu dvi nuostabias dukrytės, todėl puikiai žinau koks svarbus mažyliams dėmesys, meilė ir be abejo ugdymas. Darželyje dirbu su mažiausiais spindulėliais, kuriuos kiekvieną myliu kaip savo, stengiuosi juos išmokyti kuo daugiau naujų dalykų ir kartu su jais išgyvenu tiek džiaugsmus tiek nesekmes. Kiekvienam mažyliui stengiuosi perduoti kuo daugiau žinių, kurios pravers jiems tolimesniam ugdyme. Ugdau vaikučius ne tik iš literatūrinės bet ir iš meniškos pusės, kiekvienas mūsų darbelis naujas ir labai didelis pasiekimas, o kiekvienas naujas pasiekimas mums didžiulis džiaugsmas, o to visi kartu ir siekiame

Auklėtoja Ivona

Sveiki, esu direktorės pavaduotoja / pavaduojanti auklėtoja Ivona. Mano darbas, man ne darbas, o mylima veikla. Save visada įsivaizdavau apsuptą pačių nuostabiausių vaikų ir geriausios komandos. Žinau, kokia svarbi yra vaikystė. Todėl, kaip įmanydama stengiuos kūrybiškai ir įkvepiančiai pažvelgti į visą darželio gyvenimą, o kiekvieną dieną pradėti nuo šilto apkabinimo. Juk svarbiausia geros emocijos ir gera savijauta.

Auklėtoja Padėjėja Elžbieta

Sveiki, esu auklėtojos padėjėja Elžbieta. Dirbu su įvairaus amžiaus vaikučiais. Dirbdama darželyje supratau, kad ne tik mes, ugdome bei padedame lavėti vaikučiams, bet ir kartu su jais mokomės pačios. Juk taip smagu išgyventi ir džiauktis kartu su mažaisiais. Atsižvelgdama į kiekvieno vaiko įgymtus gebėjimus, stengsiuosi padėti ugdyti aktyvų ir kūrybingą asmenį. Mano nuomone, ypatingai svarbu ugdant vaiką skatinti jo savarankiškumą, galimybę pasirinkti bei pasireikšti. Juk per žaidimą atsiveria vartai į platųjį pasaulį, o mano tikslas eiti koja kojon kartu su vaikučiu.

Auklėtoja Padėjėja Liucija

Sveiki, aš esu auklėtojos padėjėja Liucija. Darželyje dirbu"Giliukų"grupėje. Esu įsitikinusi, kad vaikus reikia mylėti tokius kokie jie yra. Taip pat juos reikia girti, skatinti, suteikti teigiamą aplinką.Kiekvienas mažylis turi žinoti, kad jis yra svarbus ir reikalingas. Man patinka vaikams padėti žengti pirmus žingsnius, lavinti juos, mokyti gerumo, pasakoti jiems apie supantį pasaulį. Mano grupės vaikai patys geriausi mano draugai. Atėjus pas savo vaikučius matau kaip dega jų akys, kaip jie tavęs laukia ir myli. Dėl to būna labai gera širdyje-tarsi pati būčiau grįžus į vaikystę.

Auklėtoja Padėjėja Lina

Sveiki, as esu auklėtojos padėjėja Lina. Darželyje dirbu mažiausiųjų grupėje "Giliukai". Didelė laimė yra būti naudinga kiekvienam vaikui: išmokti suprasti jį, būti jam antra mama ir geru draugu. Tokiu draugu su kuriuo vaikas jaustųsi saugus, ramus ir jam būtų jauku, kaip namuose. Svarbiausia kiekviename vaikutyje įžvelgti kažką ypatingo, savo. Juk kiekvienas vaikas individualus, genialus. Stengiuosi būti su vaikais atvira ir nuoširdi, apsupti juos dėmesiu, švelnumu, kad jie vėl norėtų su manimi susitikti, paprašyti pagalbos, papasakoti savo paslaptis, ar tiesiog apkabinti, kaip močiutę arba mamą.

Mūsų laisvalaikis

Gineitiškių darželyje svarbiausia - sudaryti palankią aplinką mažųjų asmenybių atsiskleidimui ir suteikiant vaikams visapusišką ugdymą, paruošti juos kitiems gyvenimo etapams.

Daugiau

Būsimieji dailininkai

Laviname savo meninius įgūdžius

Daržovių puota

Pradedame pažinti daržoves

Darbeliai mūsų tėveliams

Mes labai susikaupę..

Smalsumas

Kūrybiškumas, juokas ir šypsenos

darzoviu-ragavimas

Bendraujame su auklėtojomis

Geriausios vaikučių draugės

Ginaitiškių darželis pražydo gėlėmis

Darželis pražydo gėlėmis

Kas taip kvepia darželyje?