Šis mūsų darželio filialas įsikūręs Gineitiškėse, Alyvų g-je, patogioje vietoje esančiame individualiame name su erdviu kiemu, kuriame turime vaismedžių sodą, įvairių žaidimų įrangos ir net šiltnamį.
Darželyje suformuotos trys grupelės:
Giliukų (1,5-3m), Pelėdžiukų (3-4m), Mėnuliukų (4-6m).

Skiriame ypatingą dėmesį sveikai ir subalansuotai mitybai, todėl maistą vaikams gaminame vietoje. Renkamės tik sveikus, pilnaverčius produktus, patiekalus gaminame tausojančiu būdu. Taip pat, dalyvaujame programose "Vaisiai vaikams" ir "Pienas mokykloms" - gauname ekologiškus produktus.

Didelį dėmesį skiriame sveikatinimui(si). Darželiai dalyvauja įvairiose sveikatinimo(si) programose, vaikai klauso su tuo susijusių paskaitų ir įsijungia į edukacines veiklas bei praktikas. Kartą metuose lankomės druskų kambaryje, o darželyje vykdome griežtą ligų prevencijos sistemą.

Siekiame ugdyti visapusiškas, išsilavinusias asmenybes, todėl važiuojame į pažintines ekskursijas, pas mus nuolat atvažiuoja vaikiški teatrai, parodos, koncertai ir kitokios edukacinės-pažintinės programos.

Suteikiame vaikučiams galimybę lavėti įvairiose srityse, todėl į darželį kviečiame papildomų užsiėmimų tiekėjus. Pas mus vyksta šokių, gimnastikos, anglų ir kiti būreliai.

Ir vis dėlto, didžiausia mūsų sėkme laikome per dešimtmetį atrinktą patį nuostabiausią personalą. Profesionalios, draugiškos, mylinčios savo darbą ir dievinančios vaikus pedagogės ir asistentės, kurių nuoširdus rūpestis vaikučiais ir jų lavinimu duoda nuostabius rezultatus.

Darželis veikia kasdien nuo 7:00 iki 18:30.