Auklėtoja Snežana

Sveiki, esu auklėtoja Vaida. Dirbu su Baltupių darželio, Gineitiškių filialo, Mėnuliukų grupės vaikučiais. Darželyje dirbu jau ketvirti metai, turiu priešmokyklinio ugdymo išsilavinimą. Manau, kad darbas su vaikais yra labai atsakingas ir kiekvienas vaikutis yra individualus, todėl savo darbe stengiuosi atsižvelgti į kiekvieno vaiko įgimtas galimybes, sukurti saugią aplinką, nuolat domėtis naujovėmis ir jas taikyti darbo metu, suteikti vaikams galimybes savarankiškai pasirinkti priemones problemos sprendimams, taip pat siekiu palaikyti glaudžius ryšius su vaikučių tėveliais.

Aš dirbu ir su „Zipio draugų“  programa, kurios pagalba mes mokomės drąsiai, atsakingai, atvirai ir draugiškai bendrauti su aplinkiniais, mokomės nebijoti ir suprasti savo emocijas, bei jausmus, stengiamės sugebėti pasakyti ką ir kaip jaučiame.

Kiekvienas vaikas nori būti suprastas, padrąsintas ir žinoma mylimas. Mano darbo tikslas išugdyti ne tik reikiamus socialinius įgūdžius, bet ir suformuoti asmenybes su tvirtomis vertybėmis bei dideliu noru pažinti pasaulį. Darželis turi būti vieta, į kurią norėtųsi eiti ir grįžti iš jos su šypsena, tad stengiuosi, kad kieviena diena būtų pilna įspūdžių, naujovių ir žinoma linksmybių.

Auklėtoja Jovita

Sveiki, esu auklėtoja Jovita. Baigiau Vilniaus edukologijos universtetą, įgyjau ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo specialybę ir švietimo vadybos magistrą. Auklėtoja dirbu nuo 2011 metų. Darbas su vaikais man yra įdomus ir teikia džiaugsmo, o taip pat skatina nuolat tobulėti.
Ugdymo šerdis - vaiko gerovė, tad stengiuosi sukurti draugišką atmosferą, saugią ir kūrybišką grupės aplinką. Vaikai greitai mokosi, kaupia patirtį, kuria savo vertybes, todėl ugdymo procese taikau kuo įvairesnius ugdymo metodus, ugdymo būdus ir žaidimus, kurie sudaro pamatą sėkmingiems pasiekimams įvairiose srityse.
Stengiuosi, kad kiekviena diena vaikui būti jauki, su daug meilės ir rūpesčio. O didžiausia dovana man - matyti vaiką laimingą!

Auklėtoja Olia

Sveiki, aš esu auklėtoja Olga. Pati auginu dvi nuostabias dukrytės, todėl puikiai žinau koks svarbus mažyliams dėmesys, meilė ir be abejo ugdymas. Darželyje dirbu su mažiausiais spindulėliais, kuriuos kiekvieną myliu kaip savo, stengiuosi juos išmokyti kuo daugiau naujų dalykų ir kartu su jais išgyvenu tiek džiaugsmus tiek nesekmes. Kiekvienam mažyliui stengiuosi perduoti kuo daugiau žinių, kurios pravers jiems tolimesniam ugdyme. Ugdau vaikučius ne tik iš literatūrinės bet ir iš meniškos pusės, kiekvienas mūsų darbelis naujas ir labai didelis pasiekimas, o kiekvienas naujas pasiekimas mums didžiulis džiaugsmas, o to visi kartu ir siekiame

Auklėtoja Ivona

Sveiki, esu direktorės pavaduotoja / pavaduojanti auklėtoja Ivona. Mano darbas, man ne darbas, o mylima veikla. Save visada įsivaizdavau apsuptą pačių nuostabiausių vaikų ir geriausios komandos. Žinau, kokia svarbi yra vaikystė. Todėl, kaip įmanydama stengiuos kūrybiškai ir įkvepiančiai pažvelgti į visą darželio gyvenimą, o kiekvieną dieną pradėti nuo šilto apkabinimo. Juk svarbiausia geros emocijos ir gera savijauta.

Auklėtojos padėjėja Elžbieta

Sveiki, esu auklėtojos padėjėja Elžbieta. Dirbu su įvairaus amžiaus vaikučiais. Dirbdama darželyje supratau, kad ne tik mes, ugdome bei padedame lavėti vaikučiams, bet ir kartu su jais mokomės pačios. Juk taip smagu išgyventi ir džiauktis kartu su mažaisiais. Atsižvelgdama į kiekvieno vaiko įgymtus gebėjimus, stengsiuosi padėti ugdyti aktyvų ir kūrybingą asmenį. Mano nuomone, ypatingai svarbu ugdant vaiką skatinti jo savarankiškumą, galimybę pasirinkti bei pasireikšti. Juk per žaidimą atsiveria vartai į platųjį pasaulį, o mano tikslas eiti koja kojon kartu su vaikučiu.

Auklėtoja Padėjėja Liucija

Sveiki, aš esu auklėtojos padėjėja Liucija. Darželyje dirbu"Giliukų"grupėje. Esu įsitikinusi, kad vaikus reikia mylėti tokius kokie jie yra. Taip pat juos reikia girti, skatinti, suteikti teigiamą aplinką.Kiekvienas mažylis turi žinoti, kad jis yra svarbus ir reikalingas. Man patinka vaikams padėti žengti pirmus žingsnius, lavinti juos, mokyti gerumo, pasakoti jiems apie supantį pasaulį. Mano grupės vaikai patys geriausi mano draugai. Atėjus pas savo vaikučius matau kaip dega jų akys, kaip jie tavęs laukia ir myli. Dėl to būna labai gera širdyje-tarsi pati būčiau grįžus į vaikystę.

Auklėtoja Padėjėja Lina

Sveiki, as esu auklėtojos padėjėja Lina.
Darželyje dirbu mažiausiųjų grupėje "Giliukai".
Didelė laimė yra būti naudinga kiekvienam vaikui: išmokti suprasti jį, būti jam antra mama ir geru draugu. Tokiu draugu su kuriuo vaikas jaustųsi saugus, ramus ir jam būtų jauku, kaip namuose. Svarbiausia kiekviename vaikutyje įžvelgti kažką ypatingo, savo. Juk kiekvienas vaikas individualus, genialus. Stengiuosi būti su vaikais atvira ir nuoširdi, apsupti juos dėmesiu, švelnumu, kad jie vėl norėtų su manimi susitikti, paprašyti pagalbos, papasakoti savo paslaptis, ar tiesiog apkabinti, kaip močiutę arba mamą.