VAIKUČIŲ GRUPĖS

boruziuku-grupe baltupiu darzelisPlačiau
Plačiau
pumpuriuku-grupe baltupiu darzelisPlačiau
gudruciu-grupe baltupiu darzelis

Gudručiai

Vaikučiams nuo 4-erių iki 6-erių metų    

Plačiau

Kodėl verta rinktis mus?

Skiriame ypatingą dėmesį sveikai ir subalansuotai mitybai, todėl maistą vaikams gaminame vietoje. Renkamės tik sveikus, pilnaverčius produktus, patiekalus gaminame tausojančiu būdu. Taip pat, dalyvaujame programose "Vaisiai vaikams" ir "Pienas mokykloms" - gauname ekologiškus produktus.

Didelį dėmesį skiriame sveikatinimui(si). Darželiai dalyvauja įvairiose sveikatinimo(si) programose, vaikai klauso su tuo susijusių paskaitų ir įsijungia į edukacines veiklas bei praktikas. Kartą metuose lankomės druskų kambaryje, o darželyje vykdome griežtą ligų prevencijos sistemą.

Siekiame ugdyti visapusiškas, išsilavinusias asmenybes, todėl važiuojame į pažintines ekskursijas, pas mus nuolat atvažiuoja vaikiški teatrai, parodos, koncertai ir kitokios edukacinės-pažintinės programos.

Suteikiame vaikučiams galimybę lavėti įvairiose srityse, todėl į darželį kviečiame papildomų užsiėmimų tiekėjus. Pas mus vyksta šokių, gimnastikos, anglų ir kiti būreliai.

Ir vis dėlto, didžiausia mūsų sėkme laikome per dešimtmetį atrinktą patį nuostabiausią personalą. Profesionalios, draugiškos, mylinčios savo darbą ir dievinančios vaikus pedagogės ir asistentės, kurių nuoširdus rūpestis vaikučiais ir jų lavinimu duoda nuostabius rezultatus.

Mūsų darželyje NEMOKAMAI vaikučiai lanko šiuos užsiėmimus:

  • muzika ir šokis,
  • dailė ir darbeliai,
  • anglų kalba (Gudručiams),
  • pratybėlės pagal amžiaus tarpsnį,
  • emocinio intelekto ugdymo programa su Kimočiais (Smalsučiams, Boružiukams ir Pumpuriukams),
  • priešmokyklinio rengimo programa (Gudručiams).

 

Pradėjus lankyti darželį, vaikutį patariame pratinti taip:

1-a diena: ateinate iki 9.30 val., su vaiku paspusryčiaujate, pabūnate kartu per ugdomąjį užsiėmimą (jo metu galima 15-kai ar 20-čiai minučių išeiti iš grupės, paliekant vaikutį vieną su grupe). Po užsiėmimo einate namo.
2-a diena: ateinate prieš pusryčius. Padedate vaikui pavalgyti, ir kuomet vaikas įsijungia į veiklą, atsisveikinę išeinate. Grįžtate vaikučio pasiimti tokiu pat laiku kaip ir pirmąją dieną.
3-ia diena: ateinate prieš pusryčius ir atsisveikinę su vaiku išeinate. Grįžtate tik tuomet, kai vaikas būna papietavęs, einate namo.
4-a diena: ateinate prieš pusryčius ir atsisveikinę išeinate visai dienai. Atėjus 16.00 val. padedate pavalgyti vakarienę ir einate namo.
5-a diena: ateinate prieš pusryčius ir atsisveikinę išeinate visai dienai. Ateinate pasiimti, kai vaikas būna pavalgęs vakarienę, tai yra 17.00 val. ir atsisveikiname iki kitos savaitės 🙂

Skaityti daugiau >>

  • Kodėl verta rinktis mus?
  • Užsiėmimai
  • Patarimai pradedantiems lankyti

Mūsų laisvalaikis

Baltupių darželyje svarbiausia - sudaryti palankią aplinką mažųjų asmenybių atsiskleidimui ir suteikiant vaikams visapusišką ugdymą, paruošti juos kitiems gyvenimo etapams.

Daugiau
busimieji-dailininkai baltupiu darzelis

Būsimieji dailininkai

Laviname savo meninius įgūdžius

darželis pražydo gėlėmis

Darželis pražydo gėlėmis

Sodinam gėlytes..

baltupiu darzelis mokomes klijuoti

Klijuojame

Mes labai susikaupę..

Gražios akimirkos drauge

Smalsumas

Kūrybiškumas, juokas ir šypsenos

veikla kartu baltupiu darzelis

Veikla lauke

Kas dainuoja, kas knygą skaito, kas dirba, kas žaidžia..

verkiu-regioninis-parkas

Verkių regioninis parkas

Gudručių ir Pumpuriukų grupės